Melagiai

1h 20mins | Comedy | 16th December 2018

Didžiosios metų šventės artėja... O kartu auga ir nerimas! Juk prie vieno stalo tradiciškai susirinks visa šeima. Tuomet suaugę vyrai vėl ims elgtis kaip maži berniukai, metų nuoskaudos bus pamirštos ir įsivyraus ramybė... O gal ir ne? Naujame vienos iš TOP 10 visų laikų populiariausių lietuviškų komedijų „Nepatyręs“ prodiuserių filme „Melagiai“ pagal originalų R. Zemkausko scenarijų – vienos šeimos šventės, kurios apvers jų gyvenimą aukštyn kojomis... Pažadame: bus linksma! Language: Lithuanian. No subtitles.

Rating: 12A
Directed by: MARIUS KUNIGĖNAS
Starring: Dainius Kazlauskas, Giedrius Savickas, Edita Užaitė
movie-poster
Showtimes
Click on any show time to book tickets
Fri 7 Dec-
Sat 8 Dec-
Sun 9 Dec-
Mon 10 Dec-
Tue 11 Dec-
Wed 12 Dec-
Thu 13 Dec-
Fri 14 Dec-
Sat 15 Dec-
Sun 16 Dec-16:00
Melagiai - 44433 - Screen 2
Mon 17 Dec-
Tue 18 Dec-
Wed 19 Dec-
Thu 20 Dec-
Please note: Running time listed is feature only, please allow extra time for adverts and trailers.

Key